Kancelaria Radcy Prawnego Bartosz Mroczka została założona, w celu świadczenia pomocy prawnej osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom publicznym.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sprawy, mające na celu znalezienie kompleksowego rozwiązania, w pełni zgodnego z oczekiwaniem klienta. Doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem licznych spraw i sporów sądowych powoduje, iż Kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy uzgadniane jest indywidualnie z klientem i kształtuje się w zależności od stopnia skomplikowania i zawiłości sprawy, a także nakładu pracy radcy prawnego. W przypadku podmiotów gospodarczych możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie miesięcznego ryczałtu.

Siedziba Kancelarii znajduje się przy al. Wojska Polskiego 31/7 w Szczecinie i jest otwarta dla klientów od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Z uwagi na reprezentację klientów przed Sądami, a także inne obowiązki związane ze świadczeniem pomocy prawnej konieczne jest wcześniejsze telefoniczne, bądź mailowe umówienie się na spotkanie. Istnieje również możliwość spotkania poza ustalonymi godzinami pracy Kancelarii, w dni wolne od pracy oraz poza jej siedzibą. W sytuacji, gdy spotkanie nie jest możliwe zachęcam do korzystania z formularza porady on-line, gdzie po bezpłatnej wycenie przedstawionego zagadnienia oraz jego opłaceniu otrzymują Państwo rozwiązanie przedstawionego problemu prawnego drogą elektroniczną.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii »

Bartosz Mroczka
Radca Prawny

O Kancelarii

Bartosz Mroczka - absolwent Wydziału Prawa i Administracji US, wpisany na listę radców prawnych. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w kancelariach adwokackich oraz radcowskich, a także odbywając aplikację radcowską przy Zespole Radców Prawnych Polskiej Żeglugi Morskiej w Szczecinie. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, a w sferze zainteresowań pozostaje w szczególności prawo gospodarcze i handlowe. Biegle włada językiem angielskim. Prywatnie pasjonat tenisa ziemnego oraz zapalony biegacz.